آپاراتwhatsappاینستاگرام

ViteCer

شرکت ViteCer به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه صنایع غذایی Cornexi Food فعالیت خود را از سال 2005 در فضایی به مساحت 8000 مترمربع دراتحادیه اروپا - کشور مجارستان - در راستای تولید انواع نی طعم دار آغاز نمود. این محصولات خلاقانه و منحصر بفرد توانست با رعایت سطح بالایی از استانداردهای بین المللی، گواهینامه های معتبر جهانی را کسب نماید.
Vitecer داراى دانش فنى بسیار بالا و خطوط توليد مجهز براى توليد انواع محصولات با كيفيت و نوآورانه در اتحادیه اروپا می باشد.
موفقیت این شرکت مرهون تحقیقات مداوم بازار در خصوص نیاز مصرف کنندگان، همکاری با نیروهای مجرب و حفظ رویکرد خلاقانه و کیفیت بالای محصولات خود می باشد که نهایتاً منجر به توسعه سبد محصولات این شرکت و توسعه بازار آن به کشورهای مختلف دنیا از جمله ایالات متحده آمریکا و کشورهای اروپای غربی چون آلمان، اتریش و... شده است.
در حال حاضر شرکت ViteCer با حضور در بیش از 20 کشور در سطح دنیا، سبد متنوعی از محصولات مبتکرانه خود را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.
اولین محصول نوآورانه این شرکت نی طعم دهنده شیر یا نی شیر می باشد که در سراسر دنیا از سوی مصرف کنندگان با استقبال بسیار زیادی روبرو شده است. برندهای تجاری این محصول Milky Magic و Milky Sip می باشد.
یکی دیگر از محصولات منحصربفرد و نوآورانه این شرکت نی آب ویتامینه می باشد که تکنولوژی متفاوت آن، تحت پتنت شرکتViteCer  است. برند تجاری این محصول VitaSip  می باشد.
    

پارس ماستر

شركت پارس ماستر داراى سابقه طولانى در زمينه واردات و عرضه بهترین و با کیفیت ترین كالاهاى غذايى، دارويى و انواع مكمل های تغذیه ای است. پارس ماستر نماينده انحصارى واردات و فروش محصولات شرکت ViteCer در ايران مى باشد.
این شرکت ابتدا نسبت به واردات و فروش نی شیر در بازار ایران اقدام نمود که اکنون پس از گذشت بیش از یک دهه حضور در سراسر ایران مخاطبان و مصرف کنندگان بسیاری را جذب نموده است. این محصول با نام های Milky Magic و Milky Sip در فروشگاه های مختلف سراسر کشور عرضه میشود.
با توجه به موفقیت بالای نی شیر در جذب مخاطب در بازار ایران، پارس ماستر نسبت به انتخاب محصول جدیدی از ViteCer با عنوان نی طعم دهنده آب ویتامینه با برند VitaSip و ارایه آن به بازار ایران اقدام نمود. VitaSip با وجود جدید بودن توانسته است سهم فروش بالایی را در آمریکا و کشورهای اروپایی از آن خود کند و همچنین حضور آن در کشورهای مختلف دارای روند رو به رشدی می باشد. از این رو پارس ماستر پس از ارایه VitaSip به کشورهای منطقه و موفقیت بالای آن در بازار گیری، نسبت به اخذ مجوزهای قانونی و واردات آن به ایران اقدام نمود.