آپاراتwhatsappاینستاگرام
اهمیت مصرف منیزیم
چهارمین ماده معدنی فراوان در بدن انسان است. این ماده مغذی در بیش از 600 واکنش سلولی، از ساخت DNA تا کمک به انقباض عضلانی نقش دارد. منیزیم در جلوگیری از کلسیفیکاسیون (تجمع کلسیم در بافت) سرخرگ ‌ها و در نتیجه سلامت قلب و عروق نقش مهمی دارد. این ماده، از طریق افزایش تاثیر ویتامین D به جذب بیشتر کلسیم و در نتیجه در سلامت استخوان ها، تاثیر مثبت دارد....
مشاهده کامل
آنچه بهتر است در مورد کرونا بدانیم
ویروس کرونا از راه دهان، بینی یا چشم وارد می شود این ویروس معمولاً به سلول های درون بینی، مجاری تنفسی، گلو یا ریه می چسبد و سلول ها را به کارخانه تکثیر و پخش ویروس تبدیل می کند در بیشتر افراد علائم به صورت تب، سرفه و تنگی نفس است. ویروس می تواند به مویرگهای خون صدمه بزند ریه ها را درگیر کند و باعث لخته شدن خون شود.
...
مشاهده کامل
نقش ویتامین D در بدن
ویتامین D یکی از ویتامین های لازم برای بدن و از ویتامین های محلول در چربی است که به رشد و استحکام استخوانها از طریق کنترل تعادل و افزایش میزان جذب کلسیم و فسفر و منیزیم کمک می‌کند. ویتامین D از جمله منابع و مواد مغذی هستند که بدن برای کارایی مناسب خیلی از فرآیندهای حیاتی نیازمند به جذب این ویتامین می باشد. بیشترین مقدار این ویتامین از طریق آفتاب به دست می آید. ...
مشاهده کامل
ویتامین ها، مینرالها و سلامت کودکان
تأمین مولتی ویتامین و مینرال ها برای رشد و سلامتی بدن ضروری می باشد و چه بهتر که در سنین کودکی اهمیت این موضوع درک و استفاده شود. تأمین ویتامین ها و مواد معدنی موردنیاز کودک نقش اساسی در رشد کامل جسمی و ذهنی او دارد.
مولتی ویتامین هایی با ترکیبات زینک و ویتامین D برای رشد فیزیکی و استخوانی، زینک و ویتامین C برای تقویت سیستم ایمنی در برابر بیماریهای عفونی نظیر سرماخوردگی و اسهال و ویتامین های گروه B برای تولید و افزایش انرژی کودکان مفید است.
...
مشاهده کامل
مجموع ۱۶ رکورد در ۴ صفحه